Jdi na obsah Jdi na menu
 


První venčení Bubu

1. 4. 2009

Už od rána jsem pokukovala po obloze a nálada mi rostla tak, jak se na obloze neobjevoval ani mráček. Měla jsem totiž s Pavínou domluvené vypůjčení Bubu. Už je to holka veliká a termín předání se blíží, ale ještě není přeočkovaná, tak musím být opatrná! Dorazili jsme do Stráže, naložili Bubu k Artýskovi do auta a vydali se na louku. Jako protiutíkací nástroj pro Artýska jsme zvolili již osvědčený míček a hurá na to. 

Obrazek

Artýserk lítal jako sběsilej za míčkem a Bubu se kolem nás mrcasila. Nejdří objevila pytlíček na ňamičky a celkem nevybíravým způsobem se začala odbývat dovnitř. Když pochopila, že tady jí pšenka nepokvete, stoupla si po větru, zvedla čeníšek a jala se chytat čmuchy z lesa. Ještě že kolem prolítl Artýs a ona se rozeběhla za ním podívat se, co se děje. Nejřív si chtěla k míčku čuchnout, ale okamžitě jí bylo vysvětleno, čí že je to míček a ať si na něj nechá zajít chuť. Nechala:o))) 

Obrazek

Nakonec jsme se hodinku váleli na dece, házeli si míčkem a zkoušeli Bubu vysvětlit, že ona je Bubu:o))). Je to holka čiperka a vydávala se v kruzích na průzkumy okolí, kde se snažila požírat srnčí bobky, vyhrabat ňamičku zapadlou v trávě nebo zalehnout páníčka:o))). Při cestě zpátky v autě si lehla na zadní sedačku a klížily se jí očička. Doufám, že nám počasí bude přát a v pátek se vydáme s Pavlínou venčit celou tlupu loupežníků, včetně těch dvounohých! 

Všechny fotky najdete zde...