Jdi na obsah Jdi na menu
 


Adrenalinový sport

12. 4. 2010

Já to vím, že venčit čtyři foxlíky není jen tak, ale dneska to byla zase darda. Vlastně copak čtyři foxlíky, ale venčení Artýska s dalšími třemi psíky... Indulka v pohodě, Bubíš v klidu a Urišek úplně cajk a nad tím vším čněl naprosto šílenej Artýsek, kterej se jal řvát a řval a řval a provokoval a řval a řval! A řval! Byl zabit a řval...

Masakr!

Artýs je debil, ale ostatní mají taky svoje:o))). Třeba Indulka skočila dvakrát do přehrady u toho vysokýho břehu, u kterýho by z vody nevylezl ani člověk:o). Poprvé jsme se smály, podruhé jsme kroutily hlavama. Indulka je oslík:o). Bubíš jí následovala a skočila do vody hnedle taky, takže Pavlína alias Mič Bjúkenen zachránila hnedle dva životy. Uriškovi se voda líbila taky moc, ale byl na vodítku, takže zůstal suchej:o). Artýsek řval. Potkali jsme nejvíc štěkajících plotů v historii týhle vycházky a teprve ke konci se debilní puntíkatý uzlík řevu trochu zklidnil a dalo se s ním jít, ale pořád musel být první... (to, že se s ním dalo jít ovšem znamenalo 100% ostražitost a velmi neoddiskutovatelné NE, kdykoliv se podíval Uriškovo směrem, směrem na pejska, kterej ho prostě totálně ignoroval!)

A teď pakošárna největší: jakmile Pavlína vlezla do branky u školky (šla pro kluky) Artýsek se mi zařadil k noze a úplně dobrovolně se tam pomotával zbytek cesty domů. U toho na mě koukal a reagoval na jakýkoliv povel OKAMŽITĚ!

Chce se mi mlátit hlavou o stůl!

No tak není to kretén? Sám sebe tolik hecuje až se vyhecuje k nepříčetnosti a to ho hecne ještě víc a to ho jecne ještě víc... Tady znova přichází ke slovu moje teorie o tom, že ho do dvou až tří let trefí šlak, protože tohle nemůže vydržet žádný srdíčko...

Debatovaly jsme s Pavlínou o tom, že jestli tohle zvíře mělo nějaký sourozence, tak jsou pravděpodobně někde v salámu nebo guláši a to i v případě, že Artýs je z nich nejhorší případ, protože to NENÍ normální pes! Kdyby měl o pár kilo víc, byla by z něj globální katastrofa.

Jenomže ho mám já. Teď  zrovna leží vedle na křesle, slastně mručí a pomlaskává, když ho hladím.

Je to psychopat:o).