Jdi na obsah Jdi na menu
 


Bedřichovská přehrada

16. 8. 2009

Fakt nevím, kam se v Liberci jít koupat. Jako relativně nový přistěhovalec v tom nemám ještě úplně jasno. Máme několik podmínek a jednou z nich je, že nám na hlavu nebudou šlapat jiní lidé a naši psíci se budou moct podívat do vody kdykoliv budou chtít! Už loni jsme několikrát byli na Bedřichovský přehradě a letos to vyhrála zase. Když se na začátku proberete hromadama nahých těl (fakt je to dost hustý!), vždycky najdete pěkný místo s náznakem soukromí. Dneska jsme byli na sluníčku a přitom zalezlí mezi smrčkama a Artýsek běhal za míčkem a Bubu plavala a honila kačenky. Prostě pohoda. Hned jak bude znova takhle krásně vydáme se znova!

Fotky zde... 

Obrazek 

Psíci se celou dobu chovali opravdu vzorně a můžu zodpovědně říct, že jsme naneštvali žádného cyklistu ani pěšího. Potěšil mě pán s retrívrem nereagujícím na přivolání (jasně Bubu je fešanda)tím, že nakonec si pro psa došel a povalil ho na záda. Pesan měl super jméno - Rozmarýn:o))).

V pondělí jsme přesunuli plánovaný výlet a znova se jeli válet k vodě. Zase pohoda a tyhle fotky prostě musíte vidět:o))). 

Obrazek 

Obrazek

Obrazek