Jdi na obsah Jdi na menu
 


Den ve Stráži

21. 2. 2009

Dost bylo patlání se po městských alespoň částečně vyhrabaných cestičkách. Hurá do lesa!!! Dorazila jsem v plné polní do Stráže a vydali jsme se na výlet. Pavlína s sebou inteligentně vzala pouze Eldu, protože Barča by se v tom sněhu utrápila a tahat se s Bártem a vysvětlovat mu, že to malé flekaté, co ho provokuje, není na zabití, by bylo poněkud fyzicky náročné... Elda už si - k mé závisti - vyšlapuje na volno a užívá si života v lese. Jednou se sice rozhodla, že si užije víc než je záhodno a vydala se po stopě, ale projednou je člověk rychlejší než pes a tak jí Pavlína doběhla a zpacifikovala. Zpátky na cestičce se na mě zubila a oznamovala, že zapadla až do půlky stehen:o))).

 Obrazek

holky vypadly z lesa

Na další křižovatce mi asi přišlo líto, že nejsem nikam zapadlá a nic jsme nenamítala proti zahnutí na cestu, kterou bylo jenom tušit. Fuj, to jsme si daly:o))). Brodily jsme se pokolena sněhem. Artýsek si už úplně osvojil klokaní způsob pohybu v hlubočáku a nenechá se horama sněhu zastavit (bohužel - více zde), Elda inteligentně používala od Artuše vyšlapanou cestičku a nikam se nedrala. Zpátky na start jsem dorazila značně promočená, ale kupodivu moc spokojená.

Obrazek

pro srnu cokoliv...

 Obrazek

cestou necestou...

Další bod návštěvy se jak jinak týkal štěňat. Jsou to dokonalí malinký foxlíci. Nosí už ocásky přímo rovně nahoru, štěkají a vrčí a cpou se syrovým hovězím a kaší z tvarohu. Krmila jsem je a chovala si je a vůbec jsem z nich hotová:o))).

 Poslední bojový úkol bylo zapojit psy (foxlíky) do sáněk a udělat z nich huskouny:o))). Čekala jsem horší fiasko. Artýs se do kšírů opíral jako opravdový tažný pes a Elda se nenechala zahanbit. Oba kluky utáhnou v klidu po rovince. Do kopce je to přeci jenom moc tíha, ale ani tam to nevzdávali a dřeli:o))). Jediným úskalím se stala ryhclost. Běh není mojí oblíbenou disciplínou, ale jak jinak stačit běžícím psům a Pavlíně? Druhé totální propocení jsem taky snesla statečně, ale příště už si najdu nějakou výmluvu, proč nemůžu:o))).

Obrazek

úplně náhodou jsem se dostala přes spřežení...

Prostě super odpoledne! Děkujeme moc i za skvělej oběd (to teda spíš jenom já:o)))
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář