Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jizerky listopad

17. 11. 2009

Nejdřív jsem chtěla jít na výlet, pak jsem se chtěla válet v posteli a pak volala Pavlína a šlo se! Ráno svítilo sluníčko, po poledni se trochu zatáhlo, ale pořád bylo moc hezky. Artýsek se projít potřeboval jako sůl a Bubíšek to měla v rámci tréninku chůze na caniscrossový šňůře. Zatímco Artýsek je takovej malej tančík, opře se do kšírů a mimochodně táhne téměř celou cestu, Bubíšek hopsá do výšky a guma jí strhává zpátky, což ji ovšem nezastaví:o). Na konci jsem jí pustila z voďáku, aby si trochu odpočinula, za což se mi odvděčila bleskurychlým nalezením a vyválením se v opravdu uleželém hovně u cesty. Čas od času se Artýs na nějakém místě zmrcnul, ale nejvíc ho vyšílilo komando divočáků, který nám zkřížili cestu. Bubíš tou dobou byla bez vodítka, ale na zavolání úplně v klidu přišla. Buďto je neviděla nebo se stal zázrak a budu mít foxla nelovce. Ostatní tři sosáci každej po svým jali se zmrcávati. Artuš řval jako raněnej, Urišek pojekával a Elda se naprosto tiše opřela do kšírů a nasadila vražednej výraz. Barče můžou být nějaký prasata úplně jedno a aby to všem dala na jevo, začala v úplném klidu čůrat. Stopu jsme minuli s nepříliš přesvědčivým psím označením a co bylo ještě podivnější - psíci se celkem rychle hodili zpátky do klidu. Možná, že těch prasat bylo tolik, že na to jeden foxteriéří mozeček nestačil:o))).

Po cestě jsme potkali jenom pár zbloudilců a žádné psíky. Větší provoz byl v okolí Krásný louky, ale ani tam to tentokrát nebyl žádnej Václavák.

Hrozně hezký fotky pořídila Pavlína a najdete je v její fotogalerii pod jejím článkem.


Obrazek

 Na co bych chtěla upozornit zejména je postavení psíků na fotce. Holky jsou na okrajích a Artýsek jde s Uriškem vedle sebe a i když si jednou Urišek troufnul kousnout Artýska do ucha, nestalo se vůbec nic!!! Prostě šli vedle sebe! Udržet ty čtyři malý sosáky už nebyla žádná jednoduchá věc a kdyby se nedejbůh všichni čtyři vydali někam do lesa za čímsi, je víc než pravděpodobné, že bych, ač nedobrovolně, šla s nima!