Jdi na obsah Jdi na menu
 


Loučení se s létem

21. 9. 2009

Na pátek jsme byli pozvání k Vojtovi a Julče na zahradu k ohni a pozvání jsme přijali moc rádi. Společnost byla víc než báječná a jídlo bylo opravdu orginální! Původně jsem nechala Artýska doma, neboť absolutně pohodová Julča mu nepadla do oka a při každé příležitosti ji prudil! Ale s postupujícím večerem mi našeho ťutínka bylo pořád víc a víc líto až jsem nakonec vyštvala Miráška, aby pro něj dojel. Artuš vystoupil s košíkem a hned se jal na Julču vrčet, což mu bylo rázně zatrhnuto a on si pak začal aspoň trochu dávat pozor! Bubíšek si jiné psí přítomnosti užívala plnými doušky a co chvíli se v dálce mihla jako bílá šmouha a hned za ní se šmoužil zbytek přítomné smečky. 

Obrazek

Zajímavá byla hasičářská akce, která před našima očima proběhla v místní zbrojnici. Ovšem ještě zajímavější než samotný houkající odjezd, byl příjezd zřejmě totálně ohněm vysušených hasičů, kteří ještě ani pořádně nazaparkovali auta a už parkovali do hasičárny ke gáblíku něčeho tekutého a velmi lahodného!

Obrazek

Je dobré vědět, že sbor dobrovolných hasičů je vždy připraven k akci (jeden hasič přiběhl v trenýrkách!!!). 

S přibývající nocí a zimou jsme se přesunuli do opravdu originálního interiéru Vojtova hnízdečka  a pili čaj a povídali o hrozných hovadinách:o). Uvniř Artýsek vyloženě nezvládal Julčinu hravost, kterou neustále provokovala Bubíše, a tak Míra musel k němu na zem přidržovat ho, neboť jenom povel ho na místě neudržel... 

Obrazek

Domů jsme dojeli spokojení a plni dojmů. 

Gratulujeme Marušce k měsíčnímu výročí! Třeba pro jepice je to celá věčnost...:o))) a celá věčnost - to už je nějaká doba!!!