Jdi na obsah Jdi na menu
 


Poslední vycházka s Bubu, první den s Bubu

16. 4. 2009

Situace se malinko zkomplikovala a tak než jsme se nadáli, máme Bubu doma. Odpoledne jsme si užili vycházku po Stráži a byla akční se vším všudy. Foxteriéří prdlost se nezapře a tak Pavlína musela nasadit dvojí režim i na štěníky. Babu bydlí s Burákem a Bubu s Bourákem. Oni se totiž kluci a holky docela obstojně lustrovali, kdo je tady teda šéfem.

Vzali jsme Bubu a Bouráka na poslední vyhcházku před rozebráním si štěňat do domovů. Bylo krásně, na fotky se můžete podívat tady...

Bubu se nechtělo do vchodu, byla trochu nervózní z tý ozvěny. Jenomže do schodů stejně nemůže, tak jsem jí drapla a nahoru vynesla. V bytě se nebála ani trošku a hned šla prozkoumat všechny místnosti. Artýsek to pozoroval odměřeně ze svého místa na koberci, ale do pohybu se dával jenom když se Bubu blížila k místu, kde je obvykle jeho miska. Bubu je moc kontaktní tvoreček a tak si nakonec vylezla na gauč a usnula na Mírovi.

Po poslední vycházce psíci usnuli přitulení k sobě. Šli jsme spát k nám do patra a Artýsek  si za námi vylezl tak kolem jedný - jako to dělá obvykle. Jenomže tentokrát zapomněl, že dole tvoří oporu malinkýmu truhlíčkovi a jakmile Bubu zjistila, že je dole sama, spustila vyloženě hysterák:o))). Když pro ní Míra došel a přinesl jí do postele, hrozně nadšeně nás oba přivítala a pak usnula jako mrtvola. Po několika minutách jsem ji ale nakonec přesunula do pelíšku, co mám pro ni připravenej vedle postele, a tam spala až do rána jako zabitá.

Krásně se prdolí kolem nás. Nadšeně vítá všechny lidi, kteří nás míjejí a vrčí s štěká na auta a na psy - ovšem z velmi bezpečné vzdálenosti. Úplně kliďas to nebude:o))).

Mám jenom trošku výčitky z našeho až do teď jedináčka Artýska, ale věřím, že i jemu bude s Bubu fajn až si na ní úplně zvykne a zahrne ji do smečky. Dneska už si s ní zkoušel hrát, ale Bubu je velmi opatrná a má z něj respekt. Zatím:o))). Zároveň ale zkouší, co všechno si může dovolit. Odpoledne ukradla Artýskův uzel a chtěla si s ním sama hrát. Psík jí zaterasil cestu. Udělala pár kroků dozadu jako že teda ne a pak se co to šlo rozeběhla do škvírky vedle Artýska a prorazila si cestu. Chudák Artuš nevěřil svým očím a jenom se za ní podíval a uzel jí nechal:o).

První den super, těšíme se na další:o))).