Jdi na obsah Jdi na menu
 


Prázdninová sobota

19. 2. 2011

p1110604.jpgNakonec jsme se rozhodli, že na prázdniny zůstaneme doma a budeme se na střídačku válet a jíst a spát a taky že občas vezmeme ven pejsky. Ráno jsem tudíž vzala Bubu na trénink slalomu na zahradu. Vypadala, jakoby ty čtyři zapíchaný laťky viděla poprvé a jenom skákala a řvala. Zajímalo by mě, kdy jí tohle přejde a jestli to vůbec přejde...

Jsme tam na tom samým místě jako s Artýskem a pak že se poučím z vlastních chyb:o). Bubu umí čtyřlaťkový slalom zleva nádherně, zprava je to mimozemská věc, se kterou nemá nic společnýho...

Po o jsme se vydali na Kančí vrch. Včera jsem nechala psíky zase vylítat na loukách u Stráže, takže dneska jsem vytáhla kaniskrosky. Myslím, že by se každou chvíli mělo dít něco jinýho, takže pokud jeden den lítali po loukách, vycházka na dvou metrech pružný šňůry jim rozhodně neuškodí. Dokonce jsem nevyměkla ani s Bubu a tak si i slečna vyzkoušela hodinkovou vycházku s tažením mé maličkosti.

p1110607.jpgNahoře byla kosa jako v morně, namrzlý a polámaný stromy a pod vrstvičkou sněhu byl čistej led, takže když se Artýsek rozhodl, že se podívá do lesa, doklouzala jsem tam za ním. Dole pod kopcem jsem s sebou dokonce švihla, ale skládala jsem se asi tak půl hodiny, tak mě ani nic nebolí.

Jediná akce byl plot, za kterým na nás řval foxlík Josífek s kámošema a pak ještě jeden, kde taky samozřejmě řval pes. Už i Bubu poznala radost řvaní na zaplotový psy a vypnout dva řvoucí foxlíky je holá nemožnost!

Málo dalších fotek ve fotogalerii.

Vycházka to byla super. Po dlouhý době jsme byli někde dál.