Jdi na obsah Jdi na menu
 


Prázdniny

18. 7. 2009

První skoro tři týdny jsme trávili na střídačku u rodičů v Jirkově a v Mostě. Prázdninování to bylo ohromné, neboť se o nás rodičové krásně starali - vařili, nosili jídlo a pití až do bazénu a vůbec plnili všemožná přání svých milovaných ratolestí:o).

Obrazek

Bubíšek dala plnou volnost své lásce vodě a lítala v napouštějícím se bazénu jako střelená (video zde). Je to holka veselá a opravdu veskrze foxteriéří:o))). Na zahradě byli oba psíci moc spokojení a užívali všechny radosti včetně řvaní na psi za plotem, žraní žížal, hrabání děr do záhonů, honění slepiček, chrnění na sluníčku, hraní si s míčkem, cpaní se vařenýma srdíčkama se zeleninkou (protože to je v Jirkově denní menu:o) atd...

Více fotek zde...

Mezi jednotlivými krásně proodpočívanými dny jsme byli navštívit chomutovský lesopark. Artýsek je už lesoparkový harcovník, ale Bubíš to měla premiérově a myslím, že se jí o tom ještě tejden zdálo. Hned první tvor, kterýho jsme potkali, byl obrovský pelikán, který trůnil uprostřed cesty a nevypadal, že by chtěl nechat někoho projít. Bubu se ho rozhodla zdneškodnit... Vešla by se mu do zobáku i s ocáskem, ale to ji nezastavilo:o)))!

Obrazek

Podobná atrakce byli opičky a srnky a mufloni a bůhví jaká havěť ještě. Bubu řvala na ptáky a na vlky a myslím, že vůbec nerozlišovala, na co že to vlastně řve. Artýs jako pokaždé lovil velblouda a užíval si u medvědů:o). Tuleni byla třešnička nakonec!

Obrazek

Více fotek zde...

V Mostě je naše oblíbené venčení na výsypkách. Naši jeli na dofču do Francie a nechali Wotrafku doma (prej se nedomluví:o), tak jsem každej den naložili psíky na auta a všechny tři je odvezli do krajiny zaslíbené. Je o snad jediný místo na zeměkouli, kde si dovolím Artýska vypustit na volno. Kdybv totiž zdrhnul, tak může běžet a běžet a běžet a furt bude vidět a když poběží fakt daleko (asi tak 15km), tak spadne do díry po dolu na hnědý uhlí a tam si ho vyzvednu:o))). Kupodivu je to jediný místo, kde Artýsek nemá touhu utíkat a je celkem ovladatelný i na větší vzdálenosti. Wolfíčkovi se to přehršle pohybu hrozně líbilo a vyloženě se usmíval. A taky zhubnul:o). Já ne.

 Obrazek

Fotky z výsypek zde...

Když jsme zrovna nebyli s psíkama, tak jsem se honili po písku za mičudou. Nakonec jsem se tak dlouho sportovně vyžívala až se koleno rozhodlo, že mi na to prdí a nějak se pochroumalo. Tři dny s ortézou a pořádná bolest mě přesvědčili, že už nejsem nejmladší a budu se muset začít rozcvičovat a zahřejvat:o). Fotky mám nakonec z jednoho fakt studenýho plážáku, který byl pro mě ten poslední... Ovšem než jsem se zranila, tak nám to šlo. 

Obrazek

Mrkněte zde...