Jdi na obsah Jdi na menu
 


Příhrazské skály 2012

14. 4. 2012

p1130528.jpgp1130548.jpgp1130584.jpgp1130515.jpgp1130508.jpgDneska bych se podle plánu měla mačkat v Praze na prvních dvou ze čtyřech zkoušek. Haha. A já tam nejsem a je mi fakt dobře:o))). Už včera jsem si uvědomila, že před sebou máme po dlouhé době celou volnou sobotu a předpověď počasí vypadala přátelsky, takže nebylo o čem dlouho přemýšlet. Pojedeme na výlet! Podle mapy jsme našli několik okruhů v Příhrazských skalách a vydali se tam. Nakonec jsme vybrali ten nejkratší:o) a vyfuněli nejdřív do pořádnýho kopce, abysme se tak dostali na vyhlídkovou strasu. Vidět byly až Krkonoše, o Ještědu ani nemluvím. Někdy tam musím vzít našeho tatínka, protože tolik bonsají na jedný hromadě už dlouho neviděl:o). Dostalo se i na nanuka a co by to bylo bez výlet bez piva:o))), tak jsme nakonec na obědě na Bříze jedno malý zdolali:o))).

Artýsek se celou dobu pohyboval na kšírách na vodítku. Jenom jednou jedinkrát jsem ho pustila, když jsem se cpala v sedě nanaukem a on se cpal o kus dál trávou. Chvilka nepozornosti a hned bylo potřeba, aby byl Mírou nahnán zpátky a bez diskuzí znova připoután. Bubíš byla bez vodítka až na pár průchodů kolem koz a pštrosa a koní... Blízko smrti byla jenom jednou a to když zakopla a v zatáčce nad 30-ti metrovým srázem dostala smyk. Uhrabala to tak centimetr před jistým pádem, ale nevypadala, že by si toho byť jen všimla. Pak už jsem byla opatrnější, ale jenom já. Pes to neevidoval.

Zdolali jsme brutální železný výstupy - bez nošení psů, protože jestliže jsou schopní vylézt po téměř žebříku každej večer k nám do postele, potom takový schody jsou malina:o). A udělali hromadu fotek.

Krásnej den.