Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sobotní paradoxy

21. 5. 2011

p1120218.jpgJe květen. Květen v dost pokročilém stadiu...

Včera jsem zahlídla na ještědské sjezdovce sníh a dneska už jsme drandili lanovkou nahoru a tu mojí vidinu se vydávali hledat. Jako rodinný výlet by to byla dost drahá sranda, ale s nějakou akční slevou na jednu jízdenku nahoru to docela šlo. Sníh na sjezdovce opravdu byl. Jasně, že jenom takový torzíčko, ale koule uplácat šla a Bubíš se cpala ledovou zmrzkou taky jako o život. Takže výprava úspěšná.

Hned na začátku byl Artýs dost zmrcnutej a tak mě vláčel na vodítku za sebou dolů po sjezdovce. Po chvíli mě to přestalo bavit a vypustila ho.

Vy to totiž ještě možná nevíte, ale Artýsek se z ničehož nic začal ze svých výletů vracet v rámci minut!!! Dokonce ho na dýl neodláká ani vidina živé utíkající srnky!!! Dneska jsme žádnou neviděli, ale Artýsek párkrát v lese pořvával, ale téměř ihned se vracel.

Tenhle stav má psík tak 14 dní, uvidíme, kdy to přejde...:o).

Takže paradox číslo jedna? Koulování na Ještědu 21. 5. 2011.

Fotky.

Paradox číslo dvě na sebe nenechal dlouho čekat. Pavlína nás pozvala na hromadné foxteriéří venčení. Tři fenďule z jejího vrhu C, matka Elda a moji dva hovádi. Vzala jsem jenom jednu flexinu s tím, že trpaslík se bude pohybovat navolno a lapen bude Artýsek...

Houbelec!43_-_kveten_2011_-_sraz_-_bubu-_cacorka-_cibetka-_cuketka_034.jpg

Na vodítku byla Bubíš, protože velmi nevybíravě terorizovala všechny mladší členy výpravy. Nedala si říct ani od Pavlíny ani po delší době, takže když mě v zápalu boje grifla do ruky, otočila jsem to a vydala se zpátky v autu. Celou dobu se na volno pohyboval naprosto dokonalej Artýsek, kterej si udělal jenom jeden malilinkatej výlet kamsi do neznáma. V neznámu nahlásil nějaký objev a pak se vyválenej z nějakýho chladivýho bahníčka vrátil. Jestli byl pryč deset minut...?

Já vím, že to vypadá jako dlouhá doba, ale je nutné si uvědomit, že Artýskovo návraty z lovení se počítaly na hodiny a teď nejsme ani na deseti minutách!

Na konci si ještě vybydlel zajocha, kterej vyletěl odněkud na louce a mastil do lesa, ale i od něj se Tydýt vrátil do několika minut. Jsem blažená. Můj pes snad znormálněl nebo co?

Jo a ten paradox číslo dvě? Bubu na vodítku a Artýsek na volno:o).

...na fotce si všimněte naprosto spokojenýho výrazu mistra Artýska. S takovým nivým výrazem se pohyboval celou dobu a byl při tom perfektně ovladatelnej....