Jdi na obsah Jdi na menu
 


Trasování

28. 8. 2011

dt2011-ku.jpgSlíbila jsem pomoct Pavlíně s trasováním dogtreku se Smečkou. Těšila jsem se, protože už jsem se svojí puntíkatou partou dlouho nikde nebyla. Navíc Pavlína brala svoje hnědý komando (Indulka + Urišek) a to slibovalo AKCI po celou cestu:o). Akce to nakonec byla. pršelo!!! Ale jako nějak normálně. Chcalo jako blázen!!! Za celou cestu (cca dvě hodiny) ani na chvilku déšť nepolevil a k autu jsme došly úplně durch. Teda já si myslela, že durch. Překvapilo mě, že pod bundou mi zůstalo suchý tričko! To bych od svýho oblečení nečekala. Snažím se, aby bylo k něčemu, ale tohle počasí bylo podlě mě jenom na igelit, případně gumu.

dt2011-ku-2.jpgFoxlí partě voda nijak nevadila. Jenom Bubíš se ke konci začala tvářit mírně opruzele, ale nemyslím, že by to bylo hlavně vodou. Je to taky náš lenoch a tak dlouho chodit se jí úplně nechce.

Kluci spolu vycházeli překvapivě dobře. Dokonce i po tom, co si Artýsek čuchnul k něčemu v trávě a zapomněl, že všechno k čuchání je Uriškovo. Na to ovšem nezapomněl Uragán a vrhnul se na Tydýtka a ožužlal mu záda:o))). Pak bylo potřeba dávat větší pozor, ale stále pohoda!

Naše nový autíčko Dáda se zase ukázal jako šilkulka a kromě toho, že zavile ignoroval zákaz vjezdu, dokázal jet po celkem akční cestě a neublížit nám:o).

Fotky nemáme, protože nebylo chvílema vidět nic, jak jsme se pohybovali v orpavdu nízké oblačnosti. Na horním obrázku je ode mě kostičkování při měření vzdálenosti. Vyšlo mi 12km. na spodním obrázku je turistická mapa - od nápisu Novina (tam je naše startovně-cílní restaurace Údolanka), doprava po červený, první zelenou minout, po druhý zelený doprava až k puntíkatý cestě; tam taky doprava dolů do Kryštofáku a po silnici zpátky do kopce k Údolance.

 

Náhledy fotografií ze složky Dogtrek PS2011