Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ústecký psí festival

7. 8. 2011

 Dorazili jsme pozdě, takže jsem neviděla Flyball. Za to jsem ale stihla soutěž o nejrychlejšího salomáře. Nebylo to nic moc, zas tak nadupaný slalomáři tam nebyli, ale vyhrála fenka maliňáka, která nadupaná byla:o))). Docela hezká soutěž. Potom přišlo na řadu Dogfrisbee a to bylo to nejdůležitější, co jsem chtěla vidět. Závod měl svoje kvality, protože to byla zároveň kvalifikace na MČR a s mezinárodní účastí!!! Navíc i s naší mistriní Evropy z roku 2011! Vypadalo to fajnově a myslím, že moji kluci by se úplně neztratili:o))). Okoukli jsme pár nových triků s talířem, dali si langoše a tak po dvou hodinkách jeli zpátky domů.

Nápad na akci je to báječnej. Ukáže všem lidem, co všechno lze se psem dělat a i kdyby se jeden jedinej člověk nechal inspirovat, stálo by to za to. Mě trochu zklamal jenom malej počet krámků s psíma cajkama. Prolejzám je skoro tak ráda jako krámy s oblečením a botama:o).

Psíky jsme nechali doma, abysme se tam s nima nemuseli plácat. Myslím, že Tydýt by řval na disky a Bubíš by se nenechala nijak zahanbit.

Povedená akce a doufám, že příští rok zvládnu dorazit i na ten Flyball:o).