Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výletování s Maruškou

29. 4. 2012

Venku jsme byly roky:o))). Přijela jsem k Marušce ve čtyři a v devět jsem byla doma jako na koni a to jsme se většinu času opravdicky pohybovaly. Došly jsme z Nový Vsi na Vysokou a zpátky. Artýska jsem nechala doma a užívala si milýho a nekonfliktního Bubíška, která se kromě válení v hovnech chovala poněkud nefoxteriérsky - nezdrhla a celkem reagovala:o))). Hovna nakonec opadaly taky, takže domů jsem si přivedla už čistýho psa. Maruška měla svýho bulhara a to se nakonec ukázalo jako jediná správná volba, neboť návrat skrz Novou Ves na Mlýnici byl strašlivej. Nikdy nevíte, co totiž čeká za dalším plotem.

Odmítám uvěřit, že tak nehezký míso dobrovolně existuje a lidé si tam kupují pozemky a stavějí domy za miliony. Mohe TOP3 začíná u vybydlenýho domu u vody. Já chápu, že byla povodeň, ale nikdo mě nepřesvědčí, že tahle neutěšenost vznikla jenom kvůli tomu... Na druhém místě se umístily dva úplně stejný domy vchodama k sobě a před nima svě debatující evidentně sousedky na miniaturním pozemečku. No a na prvním místě se umístil dům tak za 8 milionů na pidimístě mezi řekou - silnicí a svahem, s verandou situovanou bokem právě do tý silnice. Když ot takhle popisuju, tak to tak strašně nezní, ale jeďte se tam podívat...

A k tomu te všudypřítomnej smrad - topit se musí, ale PETlahvema? Nasládlej smrádek z pálící se umělý hmoty zná každej. Tady si v tom lebedí!!!

Ještě že jsme se většinu cesty pohybovaly na loukách pod hranicí lesa. Tam bylo nádherně!!!