Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výměnný pobyt s Mostem

19. 2. 2009

Ve čtvrtek 12. února se mi konečně podařilo dopřemluvit naše, aby se na nás po dlouhý době přijeli podívat. Stejně to spíš zařídilo počasí - kdyby totiž bylo jenom trochu jarně, taťku by od rejpání se v hlíně nikdo nedostal!

První setkání Wolfíčka s Artýskem proběhlo naprosto v klidu. Kluci se už znají a nemusejí k sobě ani čuchat, aby se vědělo, jaká pravidla platí. Stejně jsme pro jistotu začali vycházkou, aby si kluci zvykli, že jsou spolu. Doma Artýs přítomnost jiného psa stoprocentně ignoroval a Wolfík se snažil splynout s bílým chlupatým kobercem a stát se neviditelným. K žádnému - byť jen náznaku - rvačky nedošlo a já se po večerech v duchu plácala po rameni, jak jsme to s tím naším idiotem skvěle zvládli:o))). 

Obrazek

Pokračování bylo už v Mostě. Klasický obrázek návštěvy rodičů se nezměnil. Ráno šla s oběma hafíkama maminka a odpoledne jsme jí šli naproti ke škole včetně babičky:o))). Zima byla pořádná a Artýs běhal jako pominutej, aby se zahřál:o))).

Ani ve Wolfíčkově teritoriu se nic nestalo. Wolfík nekonfliktně odcházel odkudkoliv jakmile se tam Artýs objevil, neměl potřebu si hlídat misku ani nic podobného. Wotrafka je opravdu svým způsobem speciální a rvačky nevyvolává ani trošku. Na druhé straně Artýs je taky speciální:o))). Je dobře, že se kluci snášejí a můžeme kdykoliv hlídat oba dohromady.

Jenom několik rodinných fotek zde...

Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář